hidrolik beton kesme

Hidrolik beton kesme makinesi inşaat sektöründeki en son teknolojilerden birisidir. Her alanda hayatı kolaylaştıran teknolojinin yanı sıra, hız ve kaliteyi arttıran aletler inşaat alanında da oldukça önemli. Yapılan işin kalitesinin maksimum olması, etkin zaman kullanımı ve odaklanan projenin planlandığı şekilde ilerlemesini sağlar. Beton kesme işlemi her inşaat projesi için mutlaka Farklı amaçlar doğrultusunda inşaat alanındaki unsurlar gözetilerek yöntem belirlenir. Uygulanması planlanan teknik altyapıya, kullanılan materyallere, işlemin yapılma amacına göre değişiklik gösterir. Hidrolik beton kesme sıkça tercih edilen yöntemlerden birisidir. Geniş fonksiyon yelpazesi sayesinde birçok durumda kullanıma uygun olarak geliştirildi. Gelişmiş teknolojisi sayesinde istenen işlem doğru şekilde yapılır.

Hidrolik kesim makinesi ile 60cm kalınlığa kadar olan tüm kesme işlemleri gerçekleştirilir. Kullanım kapasitesi dâhilinde, 60cm ve altı tüm kalınlıktaki kesim işlemleri ivedilikle yapmaktadır. Cihazın kullanımı profesyonel kişiler tarafından yapılıyor olup, keşif sonrasında en uygun tekniğin kullanımında karar kılınır. Bu yöntemin birçok avantajı olmasının yanı sıra, uygulama alanını en az zararla kesme işlemini sağlamasıyla öne çıkartmaktadır.

Hidrolik beton kesim işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin görmüş ve deneyimli olması oldukça önemlidir. İnşaat, sektör itibari ile ağır ve tehlikeli işler sınıfına girmektedir. Bu nedenle, ciddi zararlara yol açabilecek makinelerin kalifiyeli kişilerin kontrolünde olması hassas bir konudur. Beton delme kesme işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Hidrolik Beton Kesme Kullanım Alanları


İnşaat derzleri,
Merdiven boşluklarının istenilen biçimde oluşması,
Havalandırma boşluklarının belirli standartları gerçekleştirmesi,
Şaft açılımları,
Dairelerdeki ve inşaat giriş – çıkışlarında yer alması planlanan pencere ve kapıların açılması,
Asfalt onarımı ve kesimleri,
Kontrol derzleri,
Kalın beton kesimlerini gerçekleştirmek gibi amaçlarla sıklıkla kullanılır.
Hidrolik Beton Kesme Cihazı
Çabuk bitirilmesi gereken, kaliteli ve etkin bir sonuç alınmak istenen inşaat alanlarında hidrolik kesim yöntemi gün geçtikçe daha çok uygulanmaktadır. Bir ray üzerinde hareket kabiliyeti sağlanarak, uzaktan ayarlanabilen özel mekanizması bulunur. hidrolik beton kesme’de Bu özellikleri ile güvenliği en çok temin eden yöntemlerdendir. Bu da hidrolik beton kesme cihazını avantajlı bir konuma getirir.

WhatsApp
beton delme kesme hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz..
Call Now Button